Internetový grafik / webdesigner

Lokalita: Bratislava / Slovenská republika

Vzdelanie: VŠ technického smeru výhodou, zameranie na grafiku alebo design

Náplň práce:

  • kreatívne riešenia a realizácia grafických návrhov internetových stránok
  • vytváranie atraktívnych webových aplikácií
  • menšie grafické práce na realizovaných projektoch
  • návrhy reklamných bannerov, prípadne CD prezentácií
  • spolupráca s projektovými manažérmi a s vývojovým oddelením na projektoch

Ponúkaný plat

dohodou

Termín nástupu (začiatku spolupráce)

ihneď

Druh pracovného pomeru

vedľajší pracovný pomer, externá spolupráca

Iné výhody

  • Práca na zaujímavých projektoch pre prestížnych klientov
  • Mladý pracovný kolektív
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:

  • Adobe Illustrator – expert
  • Adobe Photoshop – expert
  • HTML - pokročilý
  • MS Excel
  • MS Word
  • MS Outlook – pokrorčilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná:

  • Macromedia Flash
  • Adobe InDesign
  • skúsenosti s programovaním web aplikácií

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Perfektné profesionálne ovládanie grafických programov
  • Výrazné estetické cítenie, flexibilita a zodpovednosť
  • Kreatívne myslenie a nápady
  • Zmysel pre detail a precíznu prácu
  • Schopnosť teamovej práce
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*