GUI & UX Designer

Lokalita: Bratislava / Slovenská republika

Vzdelanie: VŠ technického smeru výhodou, zameranie na grafiku alebo design

Náplň práce:

  • Komplexné zastrešenie všetkých realizovaných projektov z hľadiska návrhu a kontroly GUI a UX
  • Kreatívne riešenia a realizácia grafických návrhov používateľského rozhrania (GUI)
  • Vytváranie atraktívnych a užívateľsky prívetivých webových aplikácií (intranety, portály, mobilné aplikácie, špecifické aplikácie na mieru a pod.)
  • Menšie grafické práce a vylepšenia na už existujúcich aplikáciách a portáloch
  • Spolupráca s projektovými manažérmi a s vývojovým oddelením na všetkých projektoch

Ponúkaný plat

dohodou

Termín nástupu (začiatku spolupráce)

ihneď

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer (TPP) / externá spolupráca (živnosť) na full time

Iné výhody

  • Kreatívna práca na zaujímavých projektoch pre prestížnych klientov
  • Možnosť sebarealizácie a zásadného ovplyvnenia používateľského správania sa
  • Mladý pracovný kolektív a dobrá atmosféra
  • Dynamické a moderné pracovné prostredie s kvalitným technickým vybavením
  • Možnosť profesionálneho rastu a získania zaujímavých skúseností
  • Samostatná a flexibilná práca a pracovná doba
  • Možnosť čiastočne pracovať z domu

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:

  • Adobe Illustrator – expert
  • Adobe Photoshop – expert
  • HTML - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná:

  • HTML5
  • Adobe InDesign
  • skúsenosti s programovaním web aplikácií

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Perfektné profesionálne ovládanie grafických programov
  • Skúsenosti s návrhom "user experience"
  • Výrazné grafické a estetické cítenie
  • Analytické a kreatívne myslenie a nápady
  • Zmysel pre detail a precíznu prácu
  • Schopnosť teamovej práce
  • Flexibilita a zodpovednosť
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*