.NET Programátor

Lokalita: Bratislava / Slovenská republika

Vzdelanie: VŠ technického zamerania

Náplň práce:

  • vývoj, vytváranie a programovanie intranetových, portálových riešení a iných webových aplikácií
  • rozvoj a implementácia vlastných produktov spoločnosti
  • programovanie v C#, ASP.NET, ASP.NET MVC
  • programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

Ponúkaný plat:
dohodou

Termín nástupu:
ihneď

Druh pracovného pomeru:
hlavný pracovný pomer, živnostenský list

Iné výhody:

  • Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
  • Mladý pracovný kolektív
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
  • Vzdelávanie a pravidelné školenia
  • Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:

  • Programovanie v ASP.NET
  • SQL
  • C#
  • XML
  • Microsoft Visual Studio - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná:

  • J2EE
  • C++
  • Perl
  • PHP
  • Oracle DBMS
  • MS SQL Server
  • MySQL
  • PostgreSQL
  • (aj iné programátorské skúsenosti sú plus)

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*