Projektový manažér

Lokalita: Bratislava / Slovenská republika

Vzdelanie: VŠ (technického, alebo ekonomického zamerania)

Náplň práce:

  • riadenie projektov v oblasti e-commerce a web riešení (Content Management, Collaboration, E-commerce)
  • riadenie a budovanie projektového tímu, koordinácia prác
  • rozvoj a koordinovanie vzťahov so zákazníkmi
  • práca na projektoch na Slovensku a v zahraničí

Ponúkaný plat:
dohodou + premie za realizované projekty

Termín nástupu:
ihneď

Druh pracovného pomeru:
hlavný pracovný pomer, živnostenský list

Iné výhody:

  • Mladý pracovný kolektív
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - pokročilý

Požiadavky na zamestnanca:

  • znalosť technológií v oblasti internet / intranet
  • analytické schopnosti
  • samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť viesť tím, prirodzená autorita
  • skúsenosti s vedením projektov v oblasti vývoja softwaru / web riešení

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*