Adobe ColdFusion Developer

Lokalita: Bratislava / Slovenská republika

Vzdelanie: VŠ technického smeru

Náplň práce:

  • vývoj a implementácia CMS, internetových portálov a eCommerce riešení
  • analýza a návrh riešenia z hľadiska funkčnosti a dátového modelu aplikácie
  • programovanie predovšetkým v SQL a v skriptovacom jazyku CFML
  • kontrola funkčnosti a autorské testovanie
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

Ponúkaný plat:
dohodou

Termín nástupu:
ihneď

Druh pracovného pomeru:
hlavný pracovný pomer, živnostenský list

Iné výhody:

  • Vývoj aplikácií v atraktívnej technológii od ADOBE
  • Mladý pracovný kolektív
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - pokročilý

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:

  • HTML
  • JavaScript
  • SQL
  • Skúsenosti s programovaním web aplikácií + ovládanie minimálne jedného programovacieho jazyka.

Znalosť nasledovných technológií vítaná:

  • Adobe ColdFusion
  • .Net
  • Java
  • XML
  • Perl
  • PHP
  • C++
  • Visual Basic
  • (aj iné programátorské skúsenosti sú plus)

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Perfektné ovládanie minimálne jedného skriptovacieho jazyka a DB
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Jednoznačnosť vyjadrovania sa, komunikatívnosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvíľnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*