Programátor oddelenia podpory

Lokalita: Bratislava

Vzdelanie: Vysokoškolské 1. stupňa

Profil pracovnej pozície

Miesto práce: Bratislava
Ponúkaný plat (brutto): dohodou
Termín nástupu: ihneď (dohodou)
Druh pracovného pomeru: TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Náplň práce a zodpovednosť

  • podpora pre existujúce intranetové, portálové riešenia a iné webové aplikácie
  • programovanie v C#, ASP.NET, ASP.NET MVC
  • programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

Iné výhody

  • Support pre zaujímavé rôznorodé projekty
  • Mladý pracovný kolektív
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Vzdelávanie a pravidelné školenia
  • Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie (minimálne)

Vysokoškolské 1. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – základy

Znalosť nasledovných technológií požadovaná

  • Dobrý prehľad a znalosť technológií v oblasti internet/intranet riešení
  • Windows server, MS SQL server – administrácia - pokročilý
  • Znalosť fungovania počítačových sietí založených na TCP/IP protokole aspoň na základnej úrovni
  • Znalosť virtuálnych a Cloud riešení
  • Programovanie v ASP.NET / C#
  • SQL
  • XML
  • Microsoft Visual Studio – pokročilý

Znalosť nasledovných technológií vítaná

  • ASP.NET MVC
  • SVN / TFS alebo iný version control systém

Doplňujúce požiadavky na uchádzača

  • Profesionálny prístup k práci
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvíľnosť a dodržiavanie termínov na projektoch
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*