SharePoint Developer

Lokalita: Bratislava

Vzdelanie: Vysokoškolské 1. stupňa

Náplň práce a zodpovednosť:

  • Konfigurácia SharePoint servera
  • Vývoj a správa aplikácií pre MS SharePoint
  • Migrácie SharePoint 2010 -> 2013
  • Integrácie SharePointu (prostredníctvom webových služieb, XML, systém tretích strán)
  • SharePoint WorkFlow setup
  • Podpora pre existujúce SharePoint riešenia a iné webové aplikácie
  • Práca v PowerShell
  • Návrh a vývoj aplikácií na platforme .NET (ASP a C#)
  • Programovanie v SQL - predovšetkým MS SQL
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti v závislosti od projektu

Ponúkaný plat:
dohodou

Termín nástupu:
September 2016 (dohodou)

Druh pracovného pomeru:
TPP, živnosť, s.r.o. (ideálne full time)

Iné výhody:

  • Atraktívna práca na zaujímavých projektoch
  • Flexibilné, dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitne technické vybavenie, možnosť profesionálneho rastu
  • Vyspelá IT infraštruktúra, samostatná a flexibilná práca
  • Mladý pracovný kolektív
  • Zaujímavý plat s pravidelným zvyšovaním
  • Vzdelávanie a pravidelné školenia
  • Balík benefitov (kultúra, šport, ...)

Požiadavky na uchádzača

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - základy

Počet rokov praxe:
2+ ako SharePoint Developer

Znalosť nasledovných technológií požadovaná:

  • Platforma SharePoint 2010 / 2013
  • Windows server, MS SQL server – administrácia - pokročilý
  • Programovanie v ASP.NET
  • SQL
  • XML
  • Dobrý prehľad a znalosť technológií v oblasti internet/intranet riešení
  • Skúsenosti s integráciou SharePointu na iné systémy

Znalosť nasledovných technológií vítaná:

  • ASP.NET MVC
  • SVN / TFS alebo iný version control systé

Doplňujúce požiadavky na zamestnanca:

  • Profesionálny prístup k práci, schopnosť rýchlo sa učiť
  • Analytické schopnosti, flexibilita a zodpovednosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Dochvílnosť a dodržiavanie termínov na projektoch, zvládanie pracovného stresu
  • Tvorivosť, schopnosť improvizovať a samostatne riešiť úlohy
  • Zmysel pre humor :)

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*