IT analytik

Lokalita: Bratislava

Vzdelanie: minimálne vysokoškolské 1. stupňa so zameraním na IT

Náplň práce a zodpovednosť

  • Tvorba analytickej dokumentácie, výstupov pre zákazníka a zadaní pre vývoj (primárne formou modelovania v Enterprise Architecte)
  • Zber, špecifikácia a analýza požiadaviek zákazníka
  • Sledovanie a štúdium aktuálnych trendov v rámci relevantnej doménovej oblasti (napr. legislatívy, rôznych vyhlášok, smerníc a pod.) a ich zohľadnenie pri návrhu riešenia
  • Analýza dát a analýza existujúcich dátových modelov
  • Návrh procesov/algoritmov pre transformácie dát
  • Návrh obrazoviek používateľského rozhrania s dôrazom na user-experience
  • Kontrola výstupov vývoja, verifikácia voči zadaniam a participácia na internom testovaní
  • Aktívna komunikácia so zákazníkom
  • Komunikácia s vývojovým tímom
  • Prezentácia a obhajoba riešenia zákazníkovi
  • Quality assurance a celková zodpovednosť za analýzu v rámci realizovaného projektu
  • Komunikovanie s budúcimi používateľmi systému, identinfikovanie ich potrieb
  • Poskytovanie konzultácií a poradenstva

Iné výhody

  • Atraktívna, rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
  • Mladý pracovný kolektív
  • Dynamické a moderné pracovné prostredie
  • Kvalitné technické vybavenie, vyspelá IT infraštruktúra
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Samostatná a flexibilná práca, možnosť sebarealizácie
  • Motivujúce finančné ohodnotenie s možnosťou pravidelného prehodnotenia
  • Možnosť vzdelávania a výberu rôznych školení (hard skill / soft skill)
  • Balík benefitov (kultúra, šport, príležitostne home office)

Požiadavky na uchádzača

Prax (minimálne)

  • 2 roky v oblasti analýzy a návrhu riešenia informačných systémov
  • Predchádzajúca skúsenosť s vývojom informačných systémov vítaná

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - pokročilý

Požadovaná znalosť/skúsenosť

  • Dobrý prehľad a znalosť technológií a trendov v oblasti webových riešení
  • Skúsenosť s návrhom UX/UI dizajnu webových aplikácií
  • UML – pokročilý
  • SQL – základy

Počítačové znalosti

  • Enterprise Architect - pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
  • Microsoft Visio – pokročilý
  • Microsoft Powerpoint - pokročilý

Doplňujúce požiadavky na uchádzača

  • Analytické a logické myslenie
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Schopnosť riešiť problémy
  • Komunikatívnosť a prezentačné zručnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Schopnosť rýchlo sa učiť a prispôsobovať novým trendom
  • Flexibilita a samostatnosť

Ponúkaný plat: dohodou
Termín nástupu: ihneď (dohodou)
Druh pracovného pomeru: TPP, živnosť, s.r.o. (full time)

Prihláste sa na túto pozíciu

Opíšte kontrolný text z obrázku*