AŠK Inter

Asociácia športových klubov (AŠK) Inter Bratislava je zoskupením dvanástich športových klubov.

Požiadavka na nový web súvisela s potrebou celkového redesignu stránky a implementáciou účinného a jednoduchého nástroja na správu obsahu, ktorý by umožnil jednotlivým zložkám organizácie AŠK online aktualizáciu výsledkových servisov a ďalších dôležitých údajov z klubového života.

Z užívateľského hľadiska na stránke AŠK Inter pribudlo niekoľko zaujímavých služieb, ktoré majú ambíciu výrazne zvýšiť počet pravidelných návštevníkov webu (diskusie, ankety, eShop). Jednoznačným ťahákom nových stránok je však systém štatistík v rámci basketbalovej časti webových stránok.

Modul štatistík v rámci nášho redakčného systému ActiveWeb umožňuje zadávať výsledky jednotlivých ligových kôl, profily družstiev a hráčov a zadávať pozápasové štatistky družstva a jeho jednotlivých hráčov. K jednotlivým zápasom je možné pridávať aj komentáre a obrázkové galérie zo zápasu.

Užívateľ má na stránke možnosť prezrieť si štatistiky všetkých hráčov družstva jednak za konkrétne odohratý zápas, ale tiež sumár štatistík za celú sezónu. Práca s redakčným systémom ActiveWeb umožňuje aktualizovať výsledky jednotlivých zápasov už niekoľko minút po odohratí zápasu čo umožňuje udržiavať stránku neustále v aktuálnom stave.

www.askinter.sk

Klient: Inter SC
Dátum realizácie: apríl 2008

Použité riešenia a funkčné moduly

Použité technológie


Galéria