DVDBest

Predmetom realizovaných prác pre klienta bol celkový redesign a návrh novej štruktúry stránok. Okrem toho tiež implementácia nového, výkonnejšieho a funkčne bohatšieho redakčného systému na správu a riadenie internetového obchodu.

Našou najvyššou prioritou bolo zvýšenie užívateľského pohodlia zákazníkov. Nové stránky obchodu sú podstatne prehľadnejšie pokiaľ ide o orientáciu a vyhľadávanie produktov. Jednoduchšia a intuitívnejšia je však aj registrácia a objednávanie.

Jedným z nových kľúčových benefitov obchodu je online stav skladových zásob. Tovar označený ikonkou „na sklade“ je zákazníkovi odoslaný okamžite po uskutočnení objednávky.

DVDBest.sk ponúka svoje služby aj do zahraničia a preto požiadavkou klienta bolo možnosť výberu zobrazenie cien produktov okrem v EUR aj v CZK a USD. Súčasťou realizovaných prác bola tiež implementácia najpoužívanejších online platobných metód vrátane platieb kreditnými kartami VISA a MasterCard.

Nové stránky internetového obchodu DVDBest.sk bežia na redakčnom systéme ActiveWeb eShop, ktorý umožňuje jednoduché riadenie vlastného internetového obchodu.

www.dvdbest.sk

Klient: Ing. Durkaj Peter - Compact studio
Dátum realizácie: september 2009

Použité riešenia a funkčné moduly

Použité technológie


Galéria