Parchi accessibili

Naša firma sa vo veľkej miere podieľala na vytvorení informačného portálu určeného pre zdravotne postihnutých návštevníkov prírodných, zábavných a rekreačných parkov v Taliansku.

Zadávateľom projektu bolo Ministerstvo práce a sociálnych vecí Talianska (Ministero Del Lavoro E Delle Politiche Sociali). Základom použitého riešenia sa stal redakčný systém ActiveWeb, ktorý umožňuje vytvárať a spravovať neobmedzene rozsiahlu databázu produktov, ktorými sa v tomto prípade stali jednotlivé prírodné, zábavné, resp. rekreačné parky v Taliansku.

Okrem základných faktografických údajov o parkoch portál obsahuje aj veľmi podrobné informácie o prístupnosti parkov pre pohybovo a zrakovo postihnutých návštevníkov. Portál je priebežne dopĺňaný a v súčasnosti obsahuje údaje o tridsiatich siedmich parkoch v Taliansku.

Podrobne zmapovaných je viac ako sto budov. Samozrejmosťou sú informácie o prístupových cestách, rozmeroch a typoch vstupných vchodov, bezbariérových vstupoch, toaletách, výťahoch a ďalšie užitočné údaje rozdelené do viac ako štyridsiatich tematických kategórií.

www.parchiaccessibili.it

Klient: CTS Viaggi
Dátum realizácie: júl 2006

Použité technológie

  • Adobe ColdFusion
  • MS SQL Server
  • MS Windows Server

Ďalšie projekty realizované pre tohto klienta


Galéria