Penzión Maxim

Webové stránky ubytovacieho zariadenia Penzión Maxim, ktorý je situovaný v prekrásnej prírode neďaleko Bojníc - mesta s dlhoročnou históriou, vlastnými tradíciami a v súčasnosti i množstvom atrakcií, ktoré zaujmú celú rodinu.

Základom riešenia je najnovší z rodiny "krabicových" produktov našej spoločnosti, ktorým je ActiveWeb Penzion. Ide o komplexné riešenie pre podnikateľov v cestovnom ruchu, hoteliérov, majiteľov penziónov, chát, prevádzkovateľov ubytovacích kapacít.

ActiveWeb Penzion je redakčným systémom, doplneným o viacero špeciálne vyvinutých modulov ako sú napr. Prehľad obsadenosti, Rezervačný systém, Online platby, Tlač príjmových dokladov, Nastavenie zliav, a pod. Súčasťou dodávaneho riešenia je samozrejme aj grafický design a to buď v niektorej z preddefinovaných grafických šablón, alebo v grafike na mieru.

V podobe riešenia ActiveWeb Penzion získavajú majitelia, resp. prevádzkovatelia ubytovacích kapacít silný a účinný nástroj na rozšírenie svojich obchodných aktivít aj v prostredí internetu.
 

www.penzion-maxim.sk

Klient: Penzión Maxim
Dátum realizácie: máj 2010

Použité riešenia a funkčné moduly

Použité technológie


Galéria