Penzion 4YOU

Webová aplikácia, ktorá slúži na prezentovanie a ponuku ubytovacích kapacít. Kľúčovým modulom webovej stránky je možnosť overenia dostupnosti a online rezervácie ubytovania v Penzióne 4YOU.

Riešenie je postavené na jednom z najnovších produktov našej spoločnosti, ktorým je ActiveWeb Penzion. Produkt ActiveWeb Penzion komplexným riešením pre podnikateľov v cestovnom ruchu, hoteliérov, majiteľov penziónov, chát, resp. akéhokoľvek prevádzkovateľa ubytovacích kapacít.

ActiveWeb Penzion je redakčným systémom, ktorý je doplnený o viacero špeciálne vyvinutých modulov ako sú napr. Prehľad obsadenosti, Rezervačný systém, Online platby, Tlač príjmových dokladov, Nastavenie zliav, a pod. Súčasťou dodávaneho riešenia je samozrejme aj grafický design a to buď v niektorej z preddefinovaných grafických šablón, alebo v grafike na mieru.

V podobe riešenia ActiveWeb Penzion získavajú majitelia, resp. prevádzkovatelia ubytovacích kapacít silný a účinný nástroj na rozšírenie svojich obchodných aktivít aj v prostredí internetu.

www.penzion4you.sk

Klient: Penzion 4YOU
Dátum realizácie: november 2009

Použité riešenia a funkčné moduly

Použité technológie


Galéria