15 rokov Lomtecu

2.1.2015

Tento rok vstupujeme do päťnásteho roku našej existencie. Máme za sebou stovky zrealizovaných projektov a tisíce spokojných klientov.

Spolupracovali sme a spolupracujeme s desiatkami mimoriadne nadaných a šikovných ľudí a každému z nich sme vďační za to, že so sebou priniesol niečo osobité a podieľal sa tak na smerovaní našej spoločnosti a budovaní dnes už rešpektovanej značky Lomtec.com

Na svojej ceste sme postupovali opatrnými, ale rozhodnými krokmi. Opornými bodmi sa pre nás stávali vždy ďalšie a ďalšie úspešné projekty, spokojní klienti a prestížne ocenenia.

Od webových stránok, podporovaných redakčným systémom sme postupne prechádzali k tvorbe sofistikovanejších aplikácií, eCommerce riešení a robustných informačných systémov šitých na mieru zákazníka.

Našimi klientmi sa postupne stávali Slovenská sporiteľňa, United Nations Development Group, Scania, IKEA, Incheba, Kooperativa a Komunálna poisťovňa, SOZA, SPP, Lenovo, Transpetrol, Národné športové centrum, Národná rada SR, Úrad vlády SR, Ministerstvo obrany SR, Lesy SR, Štátna ochrana prírody, Nitriansky samosprávny kraj, mestá Bratislava, Košice, Trnava a mnoho ďalších.

Vybrané referencie

Základom nášho úspechu boli okrem tvrdej a poctivej práce našich ľudí vždy aj naše vlastné produkty (ActiveWeb, ActiveOffice, ActiveProcurement), ktoré nám aj dnes umožňujú potrebnú nezávislosť, flexibilitu a možnosť pružného reagovania na požiadavky klientov naprieč rozličným segmentom trhu (vo verejnej správe, ale aj v súkromnom sektore). Používajú ich tisíce užívateľov, ktorým zefektívňujú ich každodennú prácu, šetria náklady, generujú zisky a umožňujú im tak napredovať a rozvíjať sa.

A to je zároveň poslaním našej spoločnosti. Navrhnúť a produkovať funkčné a zmysluplné riešenia pre firmy, organizácie a ich zamestnancov.  V tomto poslaní chceme pokračovať aj naďalej, ďalších 15, 20, 25 a viac rokov :)