ActiveWeb Express pre InsideOut

25.6.2004

Ďaľším z radu projektov pre spoločnosť Luka & Bramer Group sa stala web prezentácia firmy InsideOut.

InsideOut s.r.o. je členom skupiny Luka & Bramer Group. Predmetom podnikania firmy sú služby v oblasti direct marketingu, telemarketingu a vernostných programov. V rámci kompletnej obmeny firemnej identity (názov firmy, logo, firemné farby, atď.) sa klient rozhodol aj pre novú web stránku.

Požiadavkou zadávateľa projektu bolo vytvorenie jednoduchej firemnej web prezentácie s možnosťou samostatného riadenia obsahu webu. ActiveWeb Express je riešením, ktoré v tomto prípade pokrýva všetky potreby zákazníka. Ak sa klient neskôr rozhodne pridať niektorú z ďalších funkcií (Image Galleries, Jobs, Voting, Mailing, atď.), ktoré sú obsiahnuté vo vyššej verzii ActiveWebu Professional, sme schopní jeho požiadavky okamžite zrealizovať.

Stránky InsideOut.sk sme dokázali naprogramovať opäť vo veľmi krátkom čase. Práce na projekte začali v apríli a už v máji sme odovzdali hotový web klientovi. Možnosť postupovať mimoriadne rýchlo a efektívne je jedným z hlavných benefitov riešenia Lomtec ActiveWeb. Z tejto výhody ťažia aj naši implementační partneri, ktorí tým, že vyvíjajú stránky na báze ActiveWebu môžu realizovať paralelne niekoľko projektov. V rovnakom čase tak obslúžia väčšie množstvo klientov a znásobujú svoje zisky.

http://www.insideout.sk