ActiveWeb Penzion - rezervačný systém pre hotely a penzióny

10.9.2010

V uplynulých dňoch sme uviedli na trh ďalší z produktov našej spoločnosti. Nový produkt nesie názov ActiveWeb Penzion a je určený najmä pre podnikateľov v oblasti cestovného ruchu.

ActiveWeb Penzion je komplexný rezervačný systém doplnený o viacero pokročilých CMS (Content Management System) modulov, ktoré slúžia na riadenie kompletného obsahu webových stránok s dôrazom na prezentáciu a ponuku ubytovacích kapacít. Kľúčovými modulmi riešenia sú Prehľad obsadenosti a Rezervačný systém. Tieto moduly slúžia na overenie dostupnosti ponúkaných ubytovacích kapacít, resp. na ich online rezerváciu.

Ďalšími z pokročilých modulov riešenia ActiveWeb Penzion sú Online platby, Tlač príjmových dokladov a Možnosť nastavenia zliav. Súčasťou dodávaneho riešenia je samozrejme aj grafický design a to buď v niektorej z preddefinovaných grafických šablón, alebo v grafike na mieru.

V podobe hotového riešenia ActiveWeb Penzion získavajú majitelia, resp. prevádzkovatelia ubytovacích kapacít silný a mimoriadne účinný nástroj na rozšírenie svojich obchodných aktivít aj v prostredí internetu.

Chcete vedieť viac?

Kliknite pre informácie na stránkach Lomtec.com
Stránka produktu ActiveWeb Penzion

  • Vybrané referencie