Autosortiment.sk

16.5.2006

Pre spoločnosť Galimex sme vyhotovili rozsiahly internetový obchod s autopríslušenstvom.

Predmetom činnosti spoločnosti Galimex je predaj a servis automobilov VW, Audi, a Škoda. Okrem autorizovaného predaja a servisu ponúka Galimex tiež kompletný sortiment originálnych náhradných dielov a doplnkového autopríslušenstva.

Potreba rozšírenia svojich obchodných aktivít na internet viedla spoločnosť Galimex k rozhodnutiu zriadiť okrem klasických predajných miest aj vlastnú internetovú predajňu a ponúknuť tak svojim klientom väčší komfort a pohodlie pri nakupovaní.

K práci na projekte sme boli prizvaní priamym zadaním bez realizácie výberového konania. Rozhodujúcimi pre zákazníka, v procese rozhodovania sa o dodávateľovi požadovaného riešenia, boli naše predchádzajúce referencie a medzi nimi najmä mimoriadne úspešný internetový obchod s DVD a CD nosičmi DVDBest.sk.

Základom použitého riešenia sa stal náš ActiveWeb eShop modul. Ide o cenovo dostupné a funkčne bohaté riešenie internetového obchodu pokrývajúce všetky možné požiadavky ako z hľadiska prevádzkovatela obchodu, tak i z hľadiska jeho návštevníkov.

Nový internetový  obchod s autopríslušenstvom Autosortiment.sk v súčasnosti ponúka niekoľko tisíc položiek rozdelených do viac ako 120tich produktových kategórií. V priebehu krátkej budúcnosti má celkový počet položiek dosiahnuť 15.000.

http://www.autosortiment.sk

Ponúknite aj vy svojim klientom možnosť zakúpiť si vaše produkty a služby prostredníctvom plnohodnotného a výkonného internetového obchodu. Chcete vedieť viac o možnosti zriadenia vlastného internetového obchodu? Ideálnym riešením je ActiveWeb eShop.