Beever & Struthers

1.12.2004

Jedna z najprestížnejších právnych, účtovných a poradenských firiem z Manchesteru - Beever & Struthers, sa rozhodla pre spoluprácu s našou spoločnosťou.

Beever & Struthers je firma s viac ako 100-ročnou tradíciou, ktorá poskytuje služby v oblasti práva, účtovníctva a finančného poradenstva. Medzi jej klientov patria významné spoločnosti doma i v zahraničí. Firma má v súčasnosti viac ako 100 zamestnancov a služby svojim klientom poskytuje aj prostredníctvom pobočiek v Manchesteri, Londýne, ako aj prostredníctvom siete svojich partnerov. Nová web stránka spoločnosti ponúka návštevníkom komplexné informácie zo života a činnosti firmy.

Pre firmu Beever & Struthers sme realizovali kompletný redesign stránky a implementáciu nášho systému na riadenie obsahu webu – Lomtec ActiveWeb vo verzii Professional. Dôvod, pre ktorý sa firma rozhodla pre Lomtec spočíval v kvalite ponúkaného riešenia, existujúcich referenciách a dôležitou bola taktiež cena.

Spolupráca s firmou Beever & Struthers sa týmto projektom nekončí. Klient vyjadril s našou prácou spokojnosť a v dohľadnej dobe plánuje realizáciu web prezentácie pre jednu zo svojich dcérskych firiem. Vzájomná spolupráca je naplánovaná aj v oblasti realizácie intranetového riešenia zabezpečovaného prostredníctvom nášho produktu ActiveOffice.

www.beeverstruthers.co.uk