Internetový obchod za 59 EUR

15.6.2009

V týchto dňoch sme uviedli na trh nový produkt pre zákazníkov, ktorý majú záujem o prevádzkovanie vlastného internetového obchodu.

Oproti dostupným konkurenčným produktom sme zvolili výrazne odlišný prístup a rozhodli sme sa ponúkať plne funkčné riešenie internetového obchodu bez akýchkoľvek obmedzení.

Naši zákazníci teraz majú k dispozícii prevádzku vlastného internetového obchodu s neobmedzeným množstvom produktov, podporou neobmedzeného množstva jazykových verzií, možnosťou implementácie všetkých dostupných online platobných metód, ale to ešte nie je všetko.

Samozrejmosťou je prepracovaný redakčný systém, ktorý umožňuje online aktualizáciu kompletného obsahu stránok internetového obchodu, definovanie spôsobov doručenia tovaru, hromadný import produktov, evidencia objednávok, možnosť prepojenia obchodu s externými účtovnými systémami, atď.

Sme si vedomí, že súčasťou prevádzkovania internetového obchodu musí byť aj kvalitný marketing. Z toho dôvodu ActiveWeb eShop v sebe obsahuje viaceré nástroje na aktívnu podporu predaja produktov a služieb. Tak napríklad užívateľ môže jednoduchým spôsobom vytvárať akékoľvek cenové akcie, produktové a zákaznícke zľavy. O týchto cenových zľavách môže informovať svojich zákazníkov prostredníctvom publikovania noviniek, ale taktiež omnoho účinnejšie prostredníctvom rozposielania pravidelných newsletterov, ktorých vytváranie systém ActiveWeb eShop umožňuje.

V neposlednom rade je dôležité spomenúť, že nami ponúkané riešenie vlastného internetového obchodu je optimalizované pre komunikáciu s vyhľadávačmi. To znamená, že spĺňa predpoklady na zaujatie popredných pozícii v najčastejšie používaných vyhľadávačoch.

Vlastný internetový obchod teraz môžete mať už za 59 EUR mesačne, alebo za jednorázový poplatok 990 EUR. Pre zákazníkov, ktorí by sa chceli presvedčiť o kvalitách riešenia ActiveWeb eShop je k dispozícii aj online demo verzia internetového obchodu.