ActiveWeb pre K&V Elektro

26.9.2005

K&V Elektro je ďalším z narastajúceho počtu klientov v ČR, ktorých webové stránky sú spravované prostredníctvom CMS/redakčného systému ActiveWeb.

Implementárom riešenia ActiveWeb pre K&V Elektro je náš partner v ČR - spoločnosť Nexum Trilog, zakladajúci člen asociace.biz (Asociácia poskytovateľov internetových riešení). Nexum Trilog sa stal našim Solution partnerom v roku 2004. Pilotným projektom, v ktorom bol nasadený redakčný systém ActiveWeb boli webové stránky Penzíjníjho fondu České pojišťovny.

V prípade riešenia pre K&V Elektro sa Nexum opäť raz presvedčil o rýchlosti s akou je možné vytváranie webových aplikácií za použitia účinného nástroja, akým je redakčný systém ActiveWeb.

Spoločnosť K&V Elektro je predajcom elektroinštalančného materiálu a vďaka flexibilite a jednoduchosti používania redakčného systému ActiveWeb môže teraz samostatne spravovať kompletný obsah textových a obrázových informácii na svojej web stránke. 


Pozri niektoré z projektov, ktoré realizoval Nexum Trilog na báze redakčného systému ActiveWeb:
http://www.pfcp.cz
http://www.avmedia.cz
http://www.izolace.cz
http://www.mosty.cz
http://www.kvelektro.cz

Pozri príbuzné články:
Nexum Trilog - partnerom spoločnosti Lomtec
ActiveWeb úspešný aj na českom trhu
Počet implementácií ActiveWebu v ČR rastie

Redakčný systém ActiveWeb
CMS alebo ak chcete redakčný systém ActiveWeb je určený pre každého, kto potrebuje jednoduché, lacné a pritom vysoko kvalitné riešenie umožňujúce rýchlu a pohodlnú aktualizáciu obsahu webových stránok.

Redakčný systém ActiveWeb
je najpoužívanejším nástrojom na tvorbu a aktualizáciu web stránok na Slovensku. Chcete sa dozvedieť viac?
 Neváhajte a ihneď nás kontaktujte.

Čo je to CMS, resp. redakčný systém?
CMS (Content Management System) je systém na riadenie obsahu web stránok, ktorý umožňuje užívateľom bez znalostí HTML alebo iných programovacích jazykov publikovať na stránke stále nové informácie. Na Slovensku sa CMS zvykne označovať aj ako redakčný systém. (viac)