Povedali o nás

"Pri "generalnej rekonštrukcii" našej web stránky sme hladali spoločnosť a hlavne produkt - spolahlivý a ľahko obslužný program, ktorý bude ľahko a efektívne použiteľný pre prácu v našom občianskom združení Stop fajčeniu.

Spoločnosť LOMTEC sme si vybrali na základe kvalitných referencií a tiež osobných skúseností niektorých našich partnerov."

Mgr.Peter Šťastný - Výkonný riaditeľ občianského združenia Stop Fajčeniu

 

"O kvalitách redakčného systému ActiveWeb sme plne presvedčení, pretože ho používame na riadenie obsahu nášho webu. K tomu, že sme sa rozhodli ActiveWeb odporúčať aj našim klientom, sme pristúpili na základe výhodných podmienok partnerského programu Lomtecu."

Jason Welch - Trafford Rowing Club

 

"Pre Lomtec sme sa rozhodli z dôvodu širokej funkcionality ponúkaného riešenia, kvalitne a jasne spracovanej ponuky. Veľmi si vážim vysokú profesionalitu pracovníkov, ktorí sa podielali na našom projekte."

Martin Fraňo - Sparks

 

"Implementácia systému ActiveOffice sa odrazila v zlepšení spolupráce medzi našimi zamestnancami a v zjednodušení administratívnej náročnosti našej práce. Produktivita celej firmy narástla prakticky na druhý deň po zavedení systému ActiveOffice do plnej prevádzky."

Miroslav Novotný - Stengl

 

"Lomtec nám ponúkol najvhodnejší web content management system spomedzi všetkých uchádzačov a navrhol najlepší spôsob integrácie našej web stránky s našimi internými aplikáciami."

Fabrizio Iacono - CTS Viaggi

 

  • Vybrané referencie
12/2006