Redizajn portálu Beever and Struthers

18.10.2016

Pre britskú poradenskú firmu Beever and Struthers sme v priebehu jesene 2016 zrealizovali redizajn hlavnej stránky a špecializovaného webu pre freelancerov.

Beever and Struthers je prestížna poradenská firma s viac ako 100-ročnou tradíciou, ktorá poskytuje služby v oblasti práva a účtovníctva významným spoločnostiam doma i v zahraničí. 

Okrem implementácie responzívneho dizajnu na front-ende a v privátnej zóne pre zákazníkov sme v prípade špecializovaného webu pre freelancerov realizovali aj migráciu dát a preklopenie na redakčný systém Lomtec ActiveWeb spolu s interaktívnymi kalkulačkami pre výpočet daní.

Pri implementácii boli použité moderné webové technológie ako Bootstrap 3 a jQuery. Pri návrhu novej štruktúry webu sme využili dáta z Google Analytics, vďaka čomu sa návštevníci stránky vedia rýchlo dostať k požadovaným informáciám. Na redizajne sme spolupracovali s britskou reklamnou agentúrou Origin Creative.

Firma Beever and Struthers je naším klientom už viac ako desať rokov. Dôvod, pre ktorý sa opäť rozhodla pre Lomtec spočíval v spokojnosti s našimi službami, skúsenosťami s podobnými projektmi a dôležitou bola taktiež cena.

http://www.beeverstruthers.co.uk/