Sanoma Magazines sa rozhodla pre Lomtec

9.3.2004

V januári 2004 sme sprevádzkovali web stránku spoločnosti Sanoma Magazines Slovakia. Zavŕšila sa tak prvá časť dohodnutej dlhodobej spolupráce medzi Sanoma Magazines a Lomtecom, ktorá by mala ďalej pokračovať v priebežnom vytváraní elektronických verzií časopisov z vydavateľstva Sanoma Magazines Slovakia (Stratégie, Obchod, Zdravotnícke noviny, Sestra a pod.).

Sanoma Magazines Slovakia vypísala na dodávateľa svojej web stránky tender koncom minulého roka. Predmetom tendru bolo riešenie na správu a riadenie obsahu web stránok, ktoré by umožňovalo jednoduché riadenie obsahu celého webu. Predmetom tendru nebola dodávka nového designu. Požiadavkou zadávateľa bolo riadiť sa grafickou predlohou v podobe stránok Sanoma Magazines Praha. Z pomedzi všetkých ponúkaných riešení vyšiel víťazne systém riadenia obsahu web stránok Lomtec ActiveWeb, ktorý najlepšie odrážal súčasné a budúce potreby Sanomy. Z troch dostupných verzií Lomtec ActiveWebu si vydavateľstvo Sanoma Magazines Slovakia zvolilo formu prenájmu systému vo verzii ActiveWeb Service.

Lomtec ActiveWeb Service je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí si neželajú kúpiť vlastnú licenciu ActiveWebu. ActiveWeb Service je v podstate plne funkčný ActiveWeb Professional poskytovaný v ASP (Application Service Providing) režime. Táto služba zahŕňa aj hosťovanie klientovej web stránky. Po dobu trvania zmluvy obdrží klient všetky aktualizácie a nové verzie ActiveWebu bezplatne.

http://www.sanomaslovakia.sk