Segum-trade má vďaka ActiveWebu zdravý spánok

29.7.2004

Spoločnosť Segum-trade nás kontaktovala za účelom redesignu ich existujúcich web stránok a implementácie Content Management Systému na riadenie obsahu katalógu produktov a aktuálnych ponúk či cenových akcií.

Segum-trade ponúka svojim zákazníkom široký sortiment matracov a postelí vlastnej produkcie, spálňový nábytok, anatomicky tvarované vankúše a paplóny a pod. Sortiment produktov spoločnosti je zákazníkom k dispozícii v špecializovaných predajniach pod názvom "Štúdio zdravého spánku".

Web stránka, ktorú sme klientovi odovzdali v polovici júna (realizácia sa začala v apríli), prezentuje katalóg ponúkaného sortimentu produktov s možnosťou obrazových náhľadov a podrobným popisom. ActiveWeb Express s doplnkovou funkciou Browse & Edit sme na základe zákazníkových požiadaviek prispôsobili špeciálnym potrebám. Systém umožňuje riadiť obsah rozsiahlych katalógov samostatne bez nutnosti ovládania čo i len základov programovania.

ActiveWeb Express dokázal uspokojiť potreby zákazníka aj pokiaľ ide o možnosť vytvárania aktuálnych ponúk či cenových akcií. Išlo o jednu zo základných požiadaviek klienta, ktorý na začiatku realizácie projektu deklaroval záujem aktívne pracovať so svojim webom a využiť ho ako nástroj na získavanie nových klientov a objednávok.

Klienta sme získali na základe odporúčania jedného z našich existujúcich partnerov. Reklamná agentúra MARKO využíva náš mimoriadne výhodný partnerský program a spolupracuje s nami na viacerých projektoch z posledného obdobia.

http://www.segum.sk