Sparks – katalóg reklamných a darčekových predmetov

30.11.2004

Pre spoločnosť Sparks sme vytvorili špičkový internetový katalóg reklamných a darčekových predmetov.

Sparks nás oslovil v rámci výberu vhodného riešenia pre svoj nový web. Požiadavkou bola web stránka s CMS (Content Management System), pomocou ktorého by bola možná jednoduchá správa kompletného obsahu stránok vrátane pravidelnej publikácie aktualít, zviditeľnenia cenových akcií a nových produktov v katalógu, zasielanie newslettera a pod.

Spomenuté požiadavky sme dokázali bez najmenších problémov zastrešiť našim systémom na riadenie obsahu web stránok – Lomtec ActiveWeb, ktorý je v súčasnosti najpoužívanejším CMS riešením na Slovensku. Ako nám zákazník neskôr potvrdil, pri výbere dodávateľa sa rozhodoval aj na základe veľkého množstva kvalitných referencií. Spomedzi nich zaujal najmä internetový obchod DVD Best (www.dvdbest.sk), ktorý je jedným z najúspešnejších internetových obchodov na Slovensku.

Projekt bol realizovaný v priebehu septembra a októbra 2004. V rámci vykonaných prác sme okrem iného vyriešili aj prepojenie ActiveWebu s obchodným informačným systémom na evidenciu produktov, objednávok a skladových zásob spoločnosti. Samozrejmou súčasťou katalógu je možnosť rýchleho vyhľadávania v databáze produktov na základe zvolených kritérií (napr. druh tovaru, cena, sklad, množstvo ks a pod.).

ActiveWeb však umožňuje omnoho viac. Pri obrovskom množstve položiek (na stránke je viac ako 7.000 obrázkov reklamných a darčekových predmetov a reklamného textilu) je obrovskou výhodou denná aktualizácia produktov na základe importu dát z obchodného systému Sparksu. Užívatelia tak majú okamžitý prehľad o všetkých produktoch a o aktuálnom stave zásob na sklade.

http://www.sparks.sk

Viac o spoločnosti Sparks:
Spoločnosť Sparks, s.r.o. vznikla v roku 1992. Od roku 1994 pôsobí ako veľkoobchod reklamných a darčekových predmetov. Je výhradným distributérom značiek Parker, Waterman, Tokai, Ritter Writing Wear.