Úspech Lomtecu v Ženeve i Tokiu

24.2.2004

Lomtec.com je jedna z mála slovenských softvérových spoločností, ktorej sa podarilo presadiť aj v širokej konkurencii u zákazníkov na zahraničných trhoch. Povesť dodávateľa špičkových ebusiness riešení za zlomok ceny iných poskytovateľov si Lomtec neustále vylepšuje.

Jednou z mimoriadne významných referencií nedávnej minulosti je systém Who Is Who Net - nástroj pre budovanie a podporu online komunít odborníkov z rôznych špecifických oblastí. Systém umožňuje správu profilov expertov, podporuje ich vzájomné diskusie či už formou emailových diskusných skupín, alebo diskusných fór na webe, môže byť nasadený na podporu rôznych summitov a podobných udalostí, kedže v sebe obsahuje modul na správu agendy, prednášok, a ďaľsích aktivít spojených s podobnými podujatiami.

Systém bol nasadený pre podporu dvoch významných akcií - jednou z nich bol World Summit on the Information Society (WSIS) ktorý sa konal v decembri 2003 v Ženeve. Druhý zo summitov Tokyo International Symposium on Capacity Development Exploring Productive Partnership sa konal v Japonsku a prebiehal v dňoch od 4.- 6. februára 2004.