Tvorba www stránok

 
Máme za sebou množstvo zrealizovaných webových projektov od návrhu, cez programovanie až po samotné sprevádzkovanie firemných webov, imidžových stránok či rozsiahlych portálových riešení.

Naše riešenia v oblasti tvorby www stránok

  • Firemné web prezentácie
  • Realitné kancelárie
  • Online časopisy a komunitné weby

Firemné web prezentácie

Graficky príťažlivé, profesionálne spracované a užívateľsky prívetivé webové stránky. Prehľadné zobrazenie informácií a jednoduchá údržba obsahu.

Pokročilé SEO nástroje na podporu efektívnej komunikácie s vyhľadávačmi (Google) a dosahovanie vyšších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania. (Viac...)

Realitné kancelárie

Komplexné riešenie online ponuky nehnuteľností pre realitných maklérov, ktorí tak môžu efektívne spracovávať ponuku i dopyt po nehnuteľnostiach na predaj či prenájom priamo prostredníctvom svojej web stránky. (Viac...)

Online časopisy a komunitné weby

Obsahové portály s pokročilými funkciami na podporu návštevnosti stránok.

Komfortný redakčný systém slúži na jednoduché pridávanie a úpravu článkov. Moduly ako Blog, Diskusie, Fotogalérie či Poradne zasa podporujú vytváranie komunít a umožňujú používateľom podieľať sa na tvorbe obsahu portálu. (Viac...)
 

6 krokov ku kvalitnému webu

  • Originálna grafika
  • Prehľadná orientácia
  • Kvalitný redakčný systém
  • Obsah
  • Google friendly stránky
  • Podpora

Originálna grafika

Sme si vedomí, že grafika je jedným z rozhodujúcich kritérii úspechu či neúpechu stránky. Grafickému prevedeniu stránok preto venujeme mimoriadnu pozornosť. Dbáme nielen na navodenie pozitívneho dojmu, ale v prvom rade na prehľadnosť a logiku usporiadania kľúčových grafických prvkov.

PREHĽADNÁ ORIENTÁCIA

Našou prioritou sú prehľadné webové stránky s logicky štruktúrovanými informáciami, jednoduché na orientáciu. Používame všeobecne zrozumiteľné a bežne využívané spôsoby navigácie, na ktoré sú používatelia internetu zvyknutí. Našou snahou je používateľ, ktorý vie odkiaľ prišiel, kde sa nachádza a ako sa dostane tam kam potrebuje.

KVALITNÝ REDAKČNÝ SYSTÉM

Základom všetkých nami realizovaných webových prezentácii je náš vlastný redakčný systém Lomtec ActiveWeb. Redakčný systém ActiveWeb slúži na jednoduché vytváranie a údržbu kompletného obsahu webových stránok akéhokoľvek typu a rozsahu.

OBSAH

Jednou z najčastejších chýb klientov býva snaha o použitie už existujúceho obsahu z printových firemných materiálov ako aj snaha o umiestnenie na web viacerých nedôležitých informácii. Každá z informácií na webe musí mať svoje opodstatnenie. Texty pre web je potrebné náležite upraviť. Oproti textom v printoch musia byť stručnejšie, ešte väčšmi údernejšie a prehľadne štruktúrované.

GOOGLE FRIENDLY STRÁNKY

Vieme ako "prinútiť" vyhľadávače komunikovať s vašou stránkou. Vieme im vhodne "podsunúť" tie najdôležitejšie informácie a upriamiť tak pozornosť na kľúčové benefity vašich produktov a služieb. Stránky našich klientov sa s pravidelnosťou zobrazujú na popredných priečkach v najpoužívanejších vyhľadávačoch.

PODPORA

Uvedením prezentácie do produkcie sa pre nás práca na projekte nekončí. Okamžitú podporu a servis všetkých našich projektov považujeme za jednu z kľúčových výhod, ktoré dokážeme oproti svojej konkurencii poskytovať. 

  • Vybrané referencie