Beever and Struthers poradenský portál

Pre britskú poradenskú firmu Beever and Struthers sme v priebehu jesene 2016 zrealizovali redizajn hlavnej stránky a špecializovaného webu pre freelancerov.

Beever and Struthers je prestížna poradenská firma s viac ako 100-ročnou tradíciou, ktorá poskytuje služby v oblasti práva a účtovníctva významným spoločnostiam doma i v zahraničí.

Základom riešenia Lomtec ActiveWeb

Okrem implementácie responzívneho dizajnu na front-ende a v privátnej zóne pre zákazníkov sme v prípade špecializovaného webu pre freelancerov realizovali aj migráciu dát a preklopenie na redakčný systém Lomtec ActiveWeb spolu s interaktívnymi kalkulačkami pre výpočet daní.

Použitie moderných technológií

Pri implementácii boli použité moderné webové technológie ako Bootstrap 3 a jQuery. Pri návrhu novej štruktúry webu sme využili dáta z Google Analytics, vďaka čomu sa návštevníci stránky vedia rýchlo dostať k požadovaným informáciám. Na redizajne sme spolupracovali s britskou reklamnou agentúrou Origin Creative.

Spolupráca trvá už viac ako 10 rokov

Firma Beever and Struthers je naším klientom už viac ako desať rokov. Dôvod, pre ktorý sa opäť rozhodla pre Lomtec spočíval v spokojnosti s našimi službami, skúsenosťami s podobnými projektmi a dôležitou bola taktiež cena.

Klient: Beever and Struthers
Web: http://www.beeverstruthers.co.uk/
Technológie:
ASP.NET 4.5
ASP.NET MVC 5.0
MS Windows Server
Lomtec ActiveWeb CMS

Galéria

Máte záujem o vytvorenie podobného projektu? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás