Mobilná aplikácia elektronických služieb - Mesto vo vrecku

Mobilná aplikácia Mesto vo vrecku je nástroj na efektívnu komunikáciu občana so svojou samosprávou.

Aplikácia je primárne určená pre používateľov služieb ESMAO (v súčasnosti viac ako 150 miest a obcí), ale zároveň aj kohokoľvek, kto má záujem o moderný spôsob komunikácie.

Základné funkčné vlastnosti

  • Úradné oznamy

Aplikácia umožňuje čítať úradné oznamy z miest a obcí zapojených do služby ESMAO (cca 150 miest a obcí na Slovensku) a dostávať push notifikácie po pridaní nového oznamu na úradnú tabuľu mesta alebo obce.

Oznamy sú kategorizované a je možné pridať si do filtra tie, ktoré sú pre používateľa zaujímavé.

  • E-služby

Aplikácia umožňuje získať informácie o službách jednotlivých miest a obcí zapojených do ESMAO. Disponuje informáciami z oblasti vzdelávania, podnikania, občianskeho života, rozvoja mesta alebo obce, dopravy, daní a bývania.

Umožňuje prelinkovanie na stránku mesta alebo obce, kde si občan dokáže pozrieť detail ako napr. zoznam základných a materských škôl a iné.

  • Ohlasovanie

Slúži na jednoduché nahlasovanie napr. nefungujúceho osvetlenia, rozbitej cesty, čiernych skládok, túlavých zvierat a pod.

Aplikácia prináša jednoduché používateľske rozhranie, vďaka ktorému používateľ na pár klikov nahlási podnet vo svojom okolí.

Všetky hlásenia sú na automaticky doručované a pridelené na riešenie príslušnej samospráve

Rozvoj

Do budúcna sú plánované ďalšie vylepšenia, ktorú túto mobilnú aplikáciu z pohľadu komunikácie medzi samosprávou a občanom posunú do ešte modernejšej roviny.

Viac informácii o mobilnej aplikácii Mesto vo vrecku.

Klient: Lomtec.com
Technológie:
Xamarin
Swagger
Firebase

Galéria

Máte záujem o vytvorenie podobného projektu? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás