Mobilná aplikácia Mesto vo vrecku je nástroj na efektívnu komunikáciu občana so svojou samosprávou.

Aplikácia je primárne určená pre používateľov služieb ESMAO (v súčasnosti viac ako 150 miest a obcí), ale zároveň aj kohokoľvek, kto má záujem o moderný spôsob komunikácie.

Základné funkčné vlastnosti

  • Úradné oznamy

Aplikácia umožňuje čítať úradné oznamy z miest a obcí zapojených do služby ESMAO (cca 150 miest a obcí na Slovensku) a dostávať push notifikácie po pridaní nového oznamu na úradnú tabuľu mesta alebo obce.

Oznamy sú kategorizované a je možné pridať si do filtra tie, ktoré sú pre používateľa zaujímavé.

  • E-služby

Aplikácia umožňuje získať informácie o službách jednotlivých miest a obcí zapojených do ESMAO. Disponuje informáciami z oblasti vzdelávania, podnikania, občianskeho života, rozvoja mesta alebo obce, dopravy, daní a bývania.

Umožňuje prelinkovanie na stránku mesta alebo obce, kde si občan dokáže pozrieť detail ako napr. zoznam základných a materských škôl a iné.

  • Ohlasovanie

Slúži na jednoduché nahlasovanie napr. nefungujúceho osvetlenia, rozbitej cesty, čiernych skládok, túlavých zvierat a pod.

Aplikácia prináša jednoduché používateľske rozhranie, vďaka ktorému používateľ na pár klikov nahlási podnet vo svojom okolí.

Všetky hlásenia sú na automaticky doručované a pridelené na riešenie príslušnej samospráve

Rozvoj

Do budúcna sú plánované ďalšie vylepšenia, ktorú túto mobilnú aplikáciu z pohľadu komunikácie medzi samosprávou a občanom posunú do ešte modernejšej roviny.

Viac informácii o mobilnej aplikácii Mesto vo vrecku.

Klient: Lomtec.com
Technológie:
Xamarin
Swagger
Firebase

Máte záujem o vytvorenie podobného projektu? Neváhajte nás kontaktovať.

Kontaktujte nás